Cennik w Szkole Tańca Oye!

Dla Waszej wygody, podzieliliśmy go na dwie części – pierwsza dotyczy ciągłości zajęć na pojedynczym kursie, a druga dowolnych wejść na różne kursy.

WAŻNE! Karnety OPEN i 4/8 DOWOLNYCH WEJŚĆ obowiązują przez 30 dni od daty zakupu. Jeśli w tym czasie wydarzy się coś, nieprzewidzianego – daj nam znać w wiadomości na FB albo w mailu – zawsze staramy się rozwiązywać wszelkie problemy i rozwiewać wątpliwości :)

1 WEJŚCIE

40 PLN

DODATKOWE ZAJĘCIA TEGO DNIA

20 PLN

4 KOLEJNE WEJŚCIA

130 PLN

8 KOLEJNYCH WEJŚĆ

230 PLN

PRACTICE

10 PLN

4 DOWOLNE WEJŚCIA

150 PLN

8 DOWOLNYCH WEJŚĆ

250 PLN

OPEN

350 PLN

Cennik na konkretny kurs:

Czyli karnety obowiązujące tylko w obrębie jednego kursu raz w tygodniu.

Cennik na dowolne kursy:

Czyli karnety obowiązujące na dowolne regularne kursy odbywające się  tygodniu i w wekendy.

Karty partnerskie:

Poniżej znajdziesz honorowane przez naszą szkołę karty partnerskie.
Możesz skorzystać z nich RAZ DZIENNIE, a każde kolejne zajęcia tego dnia kosztują tylko 20zł!
UWAGA! Od 1 lipca 2023 do karty Benefit Multisport Plus obowiązuje 10zł dopłaty!